Život bez tvoření si nedokážu představit. Vždy jsem byla velmi vstřícná ke všemu, co se dalo nějak upravit či vyrobit. Ačkoliv jsem vystudovala obor zcela odlišný od jakéhokoliv druhu umění, vždy pro mě výtvarná a jiná tvořivá činnost byla , velkým potěšením.

Zásadními pro mne byly roky 20011 a 2012, kdy jsem navštívila dvě mezinárodní výstavy, konané v Praze - Doll Prague a Prague Patchwork Meeting. Obě se pro mne staly nezapomenutelným zážitkem . Vůbec mě tehdy nenapadlo, že se jednou těchto výstav sama zúčastním jako tvůrce a že se mi podaří získat i nějaká ocenění. Od té doby pro mne nastalo jedinečné a neopakovatelné období, kdy jsem absolvovala nové a nové kurzy o výrobě panenek, art quiltových technikách, trávila stovky hodin u počítače hledáním zajímavostí o modelování, quiltingu, textilních technikách a samozřejmě sezením u šicího stroje.

Taky nastaly roky pokusů a omylů. Vyzkoušela jsem vše, co mě zaujalo a tvořila a tvořila. Na kurzech jsem se seznámila se spoustou žen, nadšenkyň, jako jsem já. S některými jsme se staly nerozlučnými přítelkyněmi. Společně se účastníme různých výstav, akcí, tvůrčích setkání.

V soutěžích na výstavách se mi podařilo získat několik ocenění a cen. Asi největšími budou 1. a 2.místo v kategorii Kompozice na výstavě Doll Prague v letech 2016 a 2018 s panenkami s názvy "První hřích" a "Čekání na Godota". A 1.místo v soutěži na výstavě Prague Patchwork Meetin g v roce 2018 s art quiltem s názvem "Quadriptych -čtvero ročních období".

Nejsem vystudovaná výtvarnice, ale o to víc mě mé úsilí totálního samouka, těší. Někdy mám pocit, že nemám šanci všechno poznat, stihnout, ale zároveň se těším, co úžasného mi tento kreativní svět přinese v budoucnosti ....

www.rozmarnosti.cz
Všechna práva vyhrazena 2019
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky